DiscoBingo og fest på Cafe Halgodt i Charlottenlund

dato

Oplev to aftener fyldt med bingo, dans og fællesskab på Cafe Halgodt i Charlottenlund. Fredag den 14. marts og lørdag den 15. marts 2025 inviterer Milling & Molbech til DiscoBingo, hvor du kan nyde en aften med sjov, livsglæde og masser af discokærlighed.

Velkommen til en weekend fyldt med DiscoBingo på Cafe Halgodt i Charlottenlund. Fredag og lørdag aften åbner dørene til en festlig oplevelse, hvor Milling & Molbech står klar som værter for DiscoBingo. Aftenen byder på en kombination af bingo, dans og fællesskab, der garanterer masser af livsglæde.

DiscoBingo og dans

Begge aftener starter DiscoBingo klokken 20.00 og fortsætter til omkring klokken 22.00. Efterfølgende vil Milling & Molbech holde dansegulvet varmt med danseglad discomusik frem til klokken 23.30. Så find danseskoene og discotøjet frem, og gør dig klar til en uforglemmelig aften.

Fællesskab og madoplevelse

På Halgodt er fællesskab i fokus, og derfor kan du ikke reservere en siddeplads på forhånd. Du vil sidde ved langborde sammen med andre glade gæster. Kom tidligt og nyd en middag fra Dhaba i Halgodts Meal & Memories køkken, som er åben inden DiscoBingo. Maden kan købes sammen med billetten.

Praktisk information
Datoer: Fredag den 14. marts 2025 og lørdag den 15. marts 2025
Tid: DiscoBingo fra kl. 20.00 til ca. 22.00, dans til kl. 23.30
Sted: Cafe Halgodt, Skovshoved Havn 16B, 2920 Charlottenlund
Entré: 75-235 kr
Arrangør: Hal 5 ApS
Målgruppe: Alle



Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her
Kilde: Kultunaut