Magnum is til 25 kr. og Yoggi yoghurt til kun 12 kr. - se ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Charlottenlund og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, Meny og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Magnum is til kun 25 kr.

Hos Coop365 kan du få en pakke Magnum is (3-pak) til kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra torsdag den 30. juli til onsdag den 5. august.

DagliBrugsen: Yoggi yoghurt til kun 12 kr.

DagliBrugsen har et godt tilbud på Yoggi yoghurt i forskellige smagsvarianter. Køb 1 kg for kun 12 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 13. august.

Meny: L'or eller Nescafé kapsler til medlemspris 18,95 kr.

Hos Meny kan du få L'or eller Nescafé kapsler i flere varianter til en medlemspris på kun 18,95 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

SuperBrugsen: Cheasy yoghurt for kun 10 kr.

SuperBrugsen tilbyder Cheasy yoghurt i forskellige varianter til en pris af kun 10 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler