3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Charlottenlund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Charlottenlund er to spændende boliger nu på markedet. På Viggo Rothes Vej 6 finder vi en villa vurderet til 20.000.000 kr. Med et boligareal på 148 m² fordelt på 6 rum, tilbyder denne ejendom rigelig plads til den stor familie. Villaen har en grund på 554 m².
Den anden bolig, en ejerlejlighed på Ordrupvej 67, 4. tv, er til salg for 6.995.000 kr. Med 105 m² og 3 rum er lejligheden velegnet til dem, der søger en mindre, men stadig rummelig bolig. Her får man desuden adgang til et større fællesareal på i alt 1.192 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.