Viggo Rothes Vej 6 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Charlottenlund - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Charlottenlund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Charlottenlund er to spændende boliger nu på markedet. På Viggo Rothes Vej 6 finder vi en villa vurderet til 20.000.000 kr. Med et boligareal på 148 m² fordelt på 6 rum, tilbyder denne ejendom rigelig plads til den stor familie. Villaen har en grund på 554 m².

Den anden bolig, en ejerlejlighed på Ordrupvej 67, 4. tv, er til salg for 6.995.000 kr. Med 105 m² og 3 rum er lejligheden velegnet til dem, der søger en mindre, men stadig rummelig bolig. Her får man desuden adgang til et større fællesareal på i alt 1.192 m².

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler