4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Charlottenlund. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger til salg i Charlottenlund finder vi villaen på Maglemosevej 46. Med et areal på 220 m² og syv rum er der rigeligt med plads. Villaen, som er tilbudt til en pris på 17.995.000 DKK, har en grund på 823 m².
En anden mulighed i området er villaen på Schioldannsvej 4. Den har en boligstørrelse på 184 m², også fordelt på syv rum. Ejendommen er sat til en pris på 17.450.000 DKK. Grunden her er lidt mindre, men stadig rummelig med sine 610 m².
Begge villaer tilbyder og er ideelle for familier, der søger rummelighed og gode beliggenheder i Charlottenlund.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.